Автор Элеонора Максютенко

Здоров’я – невід’ємна частина нашого життя. Тому не дивно, що навіть в нашій даті народження закладається повна інформація про людину. Вже давно відома медична астрологія, яка може ставити діагноз не гірше лікарів, за положенням тих, чи інших особистих планет. І-Цзин так само визначає особливості людського організму. В гексаграммі народження є вказівки на фізичний стан людини та навіть на ті органи які можуть бути слабкими, або навпаки.

Триграмма ЦЯНЬ

Цянь

– Люди з яскравою зовнішністю, можливі голубі очі та світле волосся. Мають сильний сталий характер, з вираженим его, тому треба з дитинства виховувати в них повагу до інших. Зазвичай мають гарні фізичні дані, корисно займатися спортом, постійне вдосконалення свого тіла. Можливі травми кісток, тому треба постійно укріплювати (вживати продукти насичені кальцієм). Корисні фрукти (особливо яблука) та горіхи. Так, як триграма є символом неба, то всі види спорту, або ж професії пов’язані з висотою та повітрям будуть корисні. Для укріплення енергії корисно носити прикраси, металеві, бажано золоті.

Триграмма ДУЙ

Дуй

– Виразна зовнішність, особливо у жінок. Зустрічаються люди з юнацькою статурою навіть у зрілому віці. Часто дитячий вираз обличчя. Люблять говорити, тому особлива увага області роту: слідкувати за язиком та зубами. Дуй інколи символізує «розбиту голову», тому треба бути максимально сконцентрованим, не лізти в суперечки, бо можна отримати травму. Люди дуже сприятливі до різного роду психологічних проблем, тому дуже важливо оберігати психологічний спокій, але і не вдаватись в легкомрійність. При прогнозі для літніх людей звернути увагу на підтримку роботи голови (можливі склерози, хвороба Альцгеймера, якщо вчасно не почати лікування). Слідкувати за апетитом, не переїдати.

Триграмма ЛІ

Ли

– Сонячні люди. Підходить теплий, навіть жаркий клімат. Чоловікам дає войовничість, корисно вивчення бойових технік. Лі – символізує очі, погляд. Особливу увагу приділяти проблемам пов’язаними з ними. Так, як триграма символізує ще й образ вогню, то в організмі це відображається на кровоносній системі та серці. Можливі хвороби лімфи, стрибки температури тіла при хворобах. Їжа підходить в готовому виді, бажано свіжо приготована, гаряча, виключити сироїдіння. Підходять сухофрукти та сушені овочі, гриби. Корисні духовні практики, опрацювання чакр та медитації – «відкриття третього ока».

Триграмма ЧЖЕНЬ

Чжэнь

– Люди з мінливою вагою тіла, при великих стресах більше ніж інші можуть втрачати, або набирати вагу. Мають голосний, або різкий голос. Їм треба більше розмовляти, проговорювати свої проблеми і страхи, не накопичувати їх в собі. Корисно займатися очищенням організму. Особливу увагу приділяти печінці. Слідкувати за своїм взуттям, ні в якому разі не носити тісного взуття. При різних психічних захворюваннях корисна музикотерапія. В їжі велику роль відіграють фрукти (особливо цитрусові) і кисломолочні продукти. Уникати психічних навантажень, можуть виникати збої в організмі (можливе випадіння волосся). Корисні процедури розрідження крові.

Триграмма СЮНЬ

Сюнь

– Високі, худі люди. Холерики по натурі, у зв’язку з чим дуже підходять техніки заспокійливого дихання, духовні практики направлені на гармонізацію. Достатньо велика активність може давати проблеми з опорно-рухових апаратом (через перенавантаження). Корисні гімнастики (пілатес, йога) направлені на спокійні рухи. Так як Сюнь образ курки, то все, що пов’язано з цією твариною буде корисним в раціоні: злаки, зелень,курятина, яйця. Людям з триграммоюСюнь важливо вчитись уважності, стриманості. Поспіх буде приносити лише проблеми.

Триграмма КАНЬ

Кань

– Люди з темною зовнішністю, спокійні по натурі, можуть швидко виходити з себе. Зазвичай люблять поговорити. Обожнюють таємниці, хоча самі секрети зберігають погано. Можуть бути довгожителями. Для них дуже важливий сон, найкраще допомагає набратись сили. Так, як Кань символізує воду, то особливу увагу слід приділяти ниркам, та органам слуху. Їм підходить лікування мінеральними водами. Корисне вживання як м’яса так і риби. Дуже часто триграмму можна зустріти у людей, які цікавляться медициною, або ж обирають собі таку професію (гексаграмма 5, за умови, що Ті це Кань, може давати хірурга, 8 – акушер, дитячий терапевт, 63 – офтальмолог).

Триграмма ГЕНЬ

Гэнь

– Дає кріпку статуру, можливість гарно прокачувати своє тіло, дуже корисні силові навантаження. Важливе повноцінне харчування, без дієт. Підходять продукти вирощені на землі. У власників цієї триграми можуть бути проблеми з легенями, дихальними шляхами, та хвороби носу, часті нежиті. Корисно слідкувати за своєю спиною, інколи бувають проблеми хребта. Корисні курси масажу та рухливий спосіб життя.

Триграмма КУНЬ

Кунь

– Люди схильні до зайвої ваги. Дуже домашні, сім`я на першому місці. Жінки природжені матері, у чоловіків – любов до своєї матері, або жінок, що будуть старші за нього. Важливо слідкувати за харчуванням, адже основні проблеми зі здоров’ям виникають із проблем зі стравоходом. Корисні усі злаки, крупи (особливо), молочні продукти. Люди з триграмою Кань дуже люблять солодке. Підходить лікування травами та народними засобами.

В момент розкладу корисно звертати увагу на сам малюнок гексаграмми, інколи в ньому закладається основна інформація, яка цікавить по конкретному питанню.

Наприклад:

Гексаграмма №62 Малое прохождение

У дівчина почалась проблема з волоссям – почало активно випадати без всілякої на то причини (за волоссям постійно слідкує, стресових ситуацій не було). При гаданні по методу Квітучої Сливи випала гексаграмма 62 – Сяо-го, або Перерозвиток малого.

Не звертаючи уваги на основні дані, корисно подумки перенести гексаграмму на тіло людини, а в даному випадку на голову дівчини. З’явилась думка, що проблема криється не в самому волоссі, а саме у тому шарі шкіри голови де є вихід на зовню лунок, ніби щось блокує цей процес і не дає змоги новому волоссю виростати.

Через деякий час, після того як дівчина сходила до лікаря, виявилось що проблема була в недостачі кровообігу в тих ділянках шкіри голови, де випадало волосся. Тому нове просто блокувалось нестачею підпитки і при випадінні старого, просто не могло вирости.

mona_nora@ukr.net

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.